Më mbaj mend (për 1 muaj)

Readi - Money

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Nanen ja qifsha kena hjek per to
tash qe ni koh, jem ma rahat bro....
skena pas hiq jena kan krejt nzero
hustel hustel veq per dinero...

tash spo hargjojm pa mas
po ja dim vleren pares se e dim qysh osht mos me pas,
nuk ki shans nuk ki shans me mi gjet gjepat that
rruga shum e gat per me ba gjepin e trash

duhet me dit valla jo veq me ta dasht,thojke njani
se krejt me deshtu nasht fuckit, deshton edhe plani
me ngu mas parev si David backahmi,kush gutet s'permutet po mrrin i pari
vlera po na hyp sikur ari,pazari po bahet gjith mas orari


Kjo loje osht e jona e jona e jona
tan naten bajm hustel e diten festojna...
ti qoje ni gote per ekipen ma t madhe
as vet nuk e dim qysh i kem ba kto pare... 2x


skena pas, kena ba,kena pas, jena ra
se kena kqyr sa veq a ka edhe ama kha...
sot ki neser ski,masneser hua
sigurt mos u ni se sigurt ski kugjo...

gjithqka nkit jet paguhet,kta edhe ti e din
gjithqka nkit jet paguhet, me qmim a denim

jeta e shtrejt,bone me plin
Benjamin franklin Benjamin franklin Benjamin franklin

gjeje pak motivim edhe banu pak trim rreziko nuk ki qka me hup,
banu pidh nane mledhi krejt forcat qka i ki edhe bani tubKjo loje osht e jona e jona e jona
tan naten bajm hustel e diten festojna...
ti qoje ni gote per ekipen ma t madhe
as vet nuk e dim qysh i kem ba kto pare... 4x
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)