Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stresi - Sa Her E Don

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Levize trupin eja dridhe
mes nesh nuk ka hile
mos degjo fjalet pa lidhje
ti thjesht je bo per mu
The way you walking you're fine
bring your body next to mine
se n'zemer po t'maj
ty po t'maj, ty po t'maj

Fjalet e teperta jane alergji
kur gjithkush e di se jena 1
po m'pelqen se je mrekulli
Kto tjerat nuk kane rendesi

ooo ee o
kur je me mu tjert po i harron
ooo ee o
kur bona bashk ti se imagjinon
ooo ee o
sa her e don i gatshem un jom
ooo ee o
sa her e don ajo, sa her e don

Flor Bana

..
Bad boys for life
ajo i ka nez sinjalet
si tja nis nuk po nalet
kujt po ja nin per skandalet
kur per ne flasin portalet
Yo
Stilin po ma ndrron
sa her provokon
Per ty surprizat surpriza une kom
Jeta e shpejte a po te shijon
me mu ske me gjet, ske me gjet monoton

Prezenca jote n'party
po m'terheq si Buggatti
ama ty s'ta lo fajin
per dashni na jena gati

ooo ee o
kur je me mu tjert po i harron
ooo ee o
kur bona bashk ti se imagjinon
ooo ee o
sa her e don i gatshem un jom
ooo ee o
sa her e don ajo, sa her e don

Mos ta nin per kerkon
ajo e din se kush jom
ndjenat fillojne pak me vone
e nata sa 1 milion
Bad boys for life ja nxjerr funin ksaj turme
asnjo asnjo, sun e bo si une
ty t'duhet nje burre talent sikur une
e jo nje f**king idiot me e kap ti prej hune

ooo ee o
kur je me mu tjert po i harron
ooo ee o
kur bona bashk ti se imagjinon
ooo ee o
sa her e don i gatshem un jom
ooo ee o
sa her e don ajo, sa her e don
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)