Më mbaj mend (për 1 muaj)

Algert Sala - Je Penduar

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ne telefon ti me more
Me the se me doje
Me shume se dikur …

Zerin ti e drodhe
Qaje dhe kujtoje
Me mall kohen kur…

Ne ishim bashke
Me zemra qe duhen e jo nuk kane afat .
(haaa)
Thua kthehu prape …
Me mungon !

(REFF)
Nuk e di a do ndalem
te harroj gjithecka ndam ne
mos me kthe se jo nuk jemi njesoj!

Nuk e di a ka falje
te lendoj kur nuk ndjej me( hej )
mos me kthe se tani jemi shume vone !
Vone… jemi vone..
Ahhh …Pse me le (x3)

Me the se je penduar edhe mos te mbaj inat
(hmmm)
dhe mos te mbaj ina-a-at…
Nuk do te mbaj ina-a-a (aaaa)-t…

Jam i rrenuar brenda meje ska me fat…
brenda nuk kam fat …
Me ke lene ne balte !

Prita dhe vetem prita se do vije kte nate
ne mendjen time fantazoja gjithecka doja kaq gjate
Edhe njehere e njejta ndjenje me vret me shume avash…
(AVASH)
Mbase rruga jone e fundit e humbi cdo shenje
Ishte e shruar te mos kem .
Lendohem por sja vlen .
(Haaaa)

(REFF)
Nuk e di a do ndalem
te harroj gjithecka ndam ne
mos me kthe se jo nuk jemi njesoj!

Nuk e di a ka falje
te lendoj kur nuk ndjej me( hej )
mos me kthe se tani jemi shume vone !
Vone… jemi vone..
Ahhh …Pse me le (x3)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)