Capital T - Madness

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Hold up
Hold the f**k up

Lets go
Oh yeah
Remind 'em

Po de po un jom qaj
You guys should get it right
Moti moti rri nalt
This shit is not made overnight
Ju s'jeni gati per luft
Ju s'jeni gati per mu
Un po krijoj vale
Qe ju me notu
Muziken e kom fashion
E boj me passion
Ti dhez se je i hjeshem
Don't make me go on action
S'jom prej atyne qe boj dissa
Po, mos u boni pizda
Pse po boheni
Kur e dini qe jeni klinca
Mos boni kfinta
Leni kta tripa
Mos bohet von
se sju pranon mo as klinika
Kta nuk jon vica
Po qe po nisna
Fluturoj deri n'Pisa
Vec me hanger pizza
Amsterdam to Londra
Whiskey me Coca-Cola
Ju s'keni klas
Jeni ni tuf barbona
Ka me kallxu vet koha
Kujt i takon kurora
Kryt e mbaj nalt
Se po afrohet ora

[Hook x2]

Hey
Esht vec ceshtje kohe
Yeah
Esht vec ceshtje kohe
Esht vec ceshtje kohe
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)