Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mandi - Bobat

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Bobat kavaljerë janë shumë pareli
Mendojnë qysh bojn lekët jena bombastik
Vjen muzik hedh lekët me nigju muzik
Ngjon mandi nishtulla mbretin bomastik
Ktu ka boba ktu ke boba king dhe simpatik
Ktu ke koka ktu ke bosa dhe mbreti bombastik
Ktu ka boba ktu ke boba king dhe simpatik
Ktu ke koka ktu ke bosa dhe mbreti bombastik
Mandi e eri together tonight
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)