Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gerard Merdani - Fjalet Me Mungojne

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
REF.:
Fjalet me mungojne
Kur ty te shoh, baby
Jo nga mendja s'mund te te largoj
Edhe ne kete nate
Ty te mendoj
Afrohu ti tek une mos ndalo

Dua te te kem une jo nuk kam faj
Sekondat dhe minutat me ty ti ndaj
Baby ti mos mu largo
Eja ti mos thuaj jo
Larg mos qendro

Dhe ndonese ti je,
E heshtur si gjithmone
Buzeqeshjen tende,
Zemra e lexon

REF.:
Fjalet me mungojne
Kur ty te shoh, baby
Jo nga mendja s'mund te te largoj
Edhe ne kete nate
Ty te mendoj
Afrohu ti tek une mos ndalo

Frymen, buzet, puthjet ti mi merr
Dicka me teper sesa ti me jep
Une e di, me mendon
Jam me ty ngado shkon
Dhe mendimi im i vetem je ti,

Dhe ndonese ti je,
E heshtur si gjithmone
Buzeqeshjen tende,
Zemra e lexon

REF.:
Fjalet me mungojne
Kur ty te shoh, baby
Jo nga mendja s'mund te te largoj
Edhe ne kete nate
Ty te mendoj
Afrohu ti tek une mos ndalo
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)