Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adriano - Darling

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Darling darling (yeah) a po ndodh me ne
s'mund ta nali ,I'm gonna abuse your body and your mind
Darling darling (yeah) ti zemren po don me m'fal,
Darlin Darling I'm gonna love you like it's our last time

Pre Chorus

I ve been fallin down x2
vetem fjale s'du me m'thon
And you been fallin down when i was not around
dhe tani nuk du me t'lon

Vet nuk du me t'lon x2
and i'll be alright x2
vet nuk du me t'lon x2j
dhe vetem kjo mjafton

Drop

Bridge

Nese do te jesh me mu me ler te ndjej
Sepse me kon vetem naten e urrej

Nese do te jesh me mu me ler te ndjej
Nese don me kon me mu we'll find the way
Sepse me kon vetem naten e urrej

Pre Chorus

I ve been fallin down x2
vetem fjale s'du me m'thon
And you been fallin down when i was not around
dhe tani nuk du me t'lon

Vet nuk du me t'lon x2
and i'll be alright x2
vet nuk du me t'lon x2j
dhe vetem kjo mjafton

Drop
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)