Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mishela Rapo - E Doja, S’e Doja

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Prita gjate, se mendova
Se me shume une meritoj
E pranoj nuk besoja
Qe kaq shpejt do perfundoje

E me duhej ta kuptoja
Edhe vetes t’ja tregoja se kaloi
Iku kaloj

E doja s’e doja,
veten po e mundoj
E doja s’e doja,
ty njesoj te lendoj
Ooooooooo

E doja se doja,
lojen kush ta fitoje

Une e di ti harrove
Se cdo fund ka nje fillim
E pranoj ti guxove
Une rrezikoj nuk jam si ti

E me duhej ta kuptoja
Edhe vetes t’ja tregoja se kaloi
Iku kaloi

E doja s’e doja,
veten po e mundoj
E doja s’e doja,
ty njesoj te lendoj
Oooooooo
E doja s’e doja,
lojen kush ta fitoje
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)