Më mbaj mend (për 1 muaj)

Majlinda Cikaqi - Kam Mall

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Shiu zgjoj kujtimet dalengadale
Malli qe mkrijoi nuk mund ta ndal
Mes nesh qytetet sa shum largesi
Sot kjo nuk na pengon

Cdo melodi per ty e kendoj
Dhe te kerkoj
Mes hijesh
Koha la pas

Se ti asnjeher su nale
Te me thoje mall un kam
Shpirtin tend ti mu ma fale
E ike ti

Se ti asnjeher su nale
Te me thoje mall un kam
Shpirtin tend ti mu ma fale
E ike ti

Endem se e djeshmja perfundoj
Me kujtimin tend prape do jetoj
Qendro prane meje dhe kur sjemi me
Lamtumir jo me nuk ka

Cdo melodi per ty e kendoj
Dhe te kerkoj
Mes hijesh
Koha la pas

Se ti asnjeher su nale
Te me thoje mall un kam
Shpirtin tend ti mu ma fale
E ike ti

Naten kur fle aty
Sdua te zgjohem pa ty
Se je ne endrren time

Se ti asnjeher su nale
Te me thoje mall un kam
Shpirtin tend ti mu ma fale
E ike ti

Se ti asnjeher su nale
Te me thoje mall un kam
Shpirtin tend ti mu ma fale
E ike ti

Se ti asnjeher su nale
Te me thoje mall un a
Zemren tene mu ma fale
E ike ti
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)