Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mentor Kurtishi - O Dashni

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Du du du me tmbledh
Zemra zemra nuk po mlen
Du du du me plas
Sa her tshoh e smuj te flas

Oj dashni dashnia jem
Pse u bone armiku jem
Deri dje mthojshe te du
Rrenat tua jan zbulu

Oj dashni dashnia jem
Pse u bone armiku jem
Deri dje mthojshe te du
Rrenat tua u zbulun (X2)

Sa e mir ishe ne dashni
Rrugve te kqija pse i ke hi
Mjeri un o per ty
Po tshoh keq smuj me nderhy

Oj dashni dashnia jem
Pse u bone armiku jem
Deri dje mthojshe te du
Rrenat tua jan zbulu

Oj dashni dashnia jem
Pse u bone armiku jem
Deri dje mthojshe te du
Rrenat tua u zbulun X2
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)