Më mbaj mend (për 1 muaj)

Buqe Rama (Buqja) - Shnak Shnuk

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Lej Lej djal
Krejt pona habit
skemi faj na prej teje
i kthejm syt.
special dhurata ti ban (2×)
permu moj zemra jeme zoti
zoti kshtu e paska shkru
nty mu dashuru.Special dhurata
tibon permu zemra jeme zoti
kshtu e paska shkru nty mu dashuru

Shnik shnak shnuk
ta boj cuk e cuk (ref)
hajt mos bon hajgare
shnik shnak shnuk ta boj (2×)
cuk cuk apo vjen te une.

Lej lej djal perne kan xhelozi(2×)
bombastik fantastik jam perty
special dhurata ti ban permu
moj zemra jeme zoti kshtu
epaska shkru nty mu dashuru
special dhurata tibon permu zemra jeme
zoti kshtu e paska shkru
nty mu dashuru.

Shnik shnak shnuk ta boj cuk e cuk
hajt mos bon hajgare
Shnik shnak shnuk ta boj cuk e cuk
apo vjen te une.(4×)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)