Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Tayna - Thirri Krejt Shoqet / Wild Thoughts (Mashup)

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Oh Maria Maria
She reminds me of a west side story
Growing up in Spanish Harlem
She's living the life just like a movie star
Oh Maria Maria
She fell in love in East L.A
To the sounds of the guitar, yeah, yeah
Played by Carlos Santana

I don't know if you could take it
Know you wanna see me nakey, nakey, naked
I wanna be your baby, baby, baby
Spinning and it's wet just like it came from Maytag
White girl wasted on that brown liquor
When I get like this I can't be around you
I'm too lit to dim down a notch
'Cause I could name some thangs that I'm gon' do

Wild, wild, wild
Wild, wild, wild thoughts
Wild, wild, wild
When I'm with you, all I get is wild thoughts
Wild, wild, wild
When I'm with you, all I get is wild thoughts

Kadale mos u prek
Check in, Hello everybody
Ajo vjen TAYNA
M'kapet mu per...
Jom ardh mu knaq n'party
Si mu kon i pari
Rroga n'llogari, Plot xhepat bari
You know me lovin when I
Switch up like this
And I pull up like that
And my hook be the shit
You know me lovin when I
Switch up like this
And I pull up like that
And my hook be the shit

Bad bi***es only
Bad bi***es only
Thirri krejt shoqet
Thirri krejt shoqet
Thirri krejt shoqet

Ahora vengo mama chula mama chula
Ahora vengo mama chula
Ahora vengo mama chula mama chula
Ahora vengo mama chula

When I'm with you, all I get is wild thoughts
Wild, wild, wild
Wild, wild, wild thoughts
Wild, wild, wild
When I'm with you, all I get is wild thoughts
Wild, wild, wild
When I'm with you, all I get is wild thoughts
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)