Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sparksi - Police

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
(UU,uu)

Sta you stay to the police
Drita tpolicis
Krejt po tuten pa ja nis
Krejt po tuten pa ja nis
Sta you stay to the police
Drita tpolicis
Krejt po tuten pa ja nis
Ky psht flugu i policis

Sparksi (aj,aj,ej)
Ske pa ksi (aj,aj,ej)
Zotini nuk osht me rendsi
Se kush je
Ama pom vje inati se je me
Porchee
Jom krejt tjeter klas
(Pasha pasha skubin)
Jom ma high se sllubi
N'dasht me nejt skjubi
What a f**k you talking
What a f**k you talking
(Naaaa)
What a f**k you talking
Shuj mos na tesh rakin
Sparksi seven youri
Sparksi seven youri
Projketi jem i pari
E ka mrri milionin
Porche panamera
Porche panamera
Me ba mu qel dera
Krejt gucci vje era
Hajde kapi lekt
Edhe bonasera
Rrugt e mia
Krejt ma therra
Un i heka
Yeah i heka
Yeah money meka
Money meka
Nese ti ki ndjenja
Bebj shihem n'meka
...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)