Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kidda & S4MM - Komedi

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
KIDDA:
(Ja ja ja ja ja)

Ej sa shum po folin
shohin andrra
bile hejterat i
kom fansa
Ej nuk i njeki lekt
njeki frangat
Nese s'pagun go suck your mother
Na thirr al-kidda
Nese folin kot
Imma bring shots on ya
Na thirr al-kidda
Hala nuk e din
Hala nuk e kon pa

ref2x:
Se kta tjert jon per
Komedi
se kta tjert jon
se kta tjert jon

S4MM:
Garant kan me ni
Garant kan me ni
Se kta tjert jon
Se kta tjert jon

Bang on `em
kta po folin kot bang on `em
bang on em
and all I need is one shot
We don´t need to be famous
nuk na nin se na kem
mision tjeter
Na po ndjekim leket
E kta tjert sun afrohen as
me meter

ref2x:
Se kta tjert jon per
Komedi
se kta tjert jon
se kta tjert jon
se kta uh yeah
se kta tjert jon aaa

Garant kan me ni
Garant kan me ni
Se kta tjert jon
Se kta tjert jon
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)