Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Mergim Mjeku & Dj Gimi-O - Lujmi

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Lujmi lumi, lujmi lumi durt e holla ojjja si bilbilat si bilbilat neper molla o neper molla joooo.

E di se na dy kena mu pa mas ktuhit, ti vjen te une si rroga ndund mujit, tlutna mos e zgat jooo se sjum msu me prit jooo. X2

lujmi lumi durt e hoolla ojjja si bilbilat si bilbilat neper molla o neper molla joooo

Lujmi lumji lujmi lujmi oo durt e holla oohh durt e holla joooo
ohh siii bilbilat ooh neper mollaa ohh neper molla jooooo
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)