Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albatrit Muqiqi - S'Muj Me Ta Fal

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Smundem ma smundem ma ne sy ta shoh, zot me ndihmo se zemra kerkon ate...
Sme kupton sme kupton mu asnjo,lotet mi shton ti veten lendon gabon...
Dashnin qe tkam dhuruu sot jam tu e mallku...
Smuj me ta fal smuj me ta fal ty shpirtin tim,se nuk me dhan jo nuk ke dhan asgje per dashurin 2x
Nuk jeton ti sjeton per veten joo,veten shkatrron mu po mshkatrron pranoo,e tepron po munon qa me boo,zot me ndihmo se zemra kerkon ate, dashnin qe tkam dhuru sot jam tu e mallkuu...
Smuj me ta fal smuj me ta fal ty shpirtin tim,se nuk me dhan jo nuk me ke dhan asgje per dashurin 2x
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)