Më mbaj mend (për 1 muaj)

Skivi - Dita Nata

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Repp 1

Ty tu ka tek
Foto pa brek
Po don me therr
Kondicioni si ere
Pluma fishek
Nisem per qef
Ty po ta tesh , mu po ma desh , e mu po ma n'gjesh
Rabi n'flet
Rrafshi si det
E rexha si blet
Dhipi po m'njek
Prej qe kom le
Shok me TT
Po do me prek po lyp me ngre si i pa fe

Reff :

Shkoj Dita Nata
Dita Nata , Dita Nata
Dita Nata , Dita Nata
Dita Nata

Repp 2

Pare tu njeh
Se ki ven re
Bitcoini perpjet
Fashion tu njek
Tesha tu ble
Me renome
E vjeter e re
Vija m'wc
Ty tu ka tek , me mu mu zatet
Po shume vertet , ti per mu ki vet
Me foto pa brek shum fore e let
Ty tu ka tek , tu ka tek
Ty tu ka tek , tu ka tek
Ty tu ka tek
Mishi tu pjek
Skara e nxet
Krypa tu hedh
Stili salt-bae
Qeni nuk le
Me pedigre
Dhipi bon be per ni bmw hiq pa e ble.

Reff :

Dita Nata , Dita Nata
Dita Nata , Dita Nata
Dita Nata , Dita Nata
Dita Nata , Dita Nata
Nata Nata Nata Nata Nata Nata Nata
Dita Dita Dita Dita Dita Dita Dita Dita
Nata Nata Nata Nata Nata Nata Nata
Dita Dita Dita Dita Dita Dita Dita Dita
Nata Nata Nata Nata Nata Nata Nata
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)