Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besart Halimi & Armend Shabani - I Dashuruar

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
[Besarti:]
Sonte nuk e di
Ku mbaron dashuria
Ne sytë e tu
Apo në dhimbjet e mia

[Armendi:]
Sonte nuk e di
Ku mbaron dashuria
Ne sytë e tu
Apo në dhimbjet e mia

[REF. 2x:]
I dashuruar jam ne ty
Shum e dashuruar
Nuk ke ka ja mban
E imja je
Te kam robëruar.

[Armendi:]
Ende nuk e di
Ti a ke adres
Apo ndoshta jam
Ende e pa shpres

[Besarti:]
Ende nuk e di
Ti a ke adres
Apo ndoshta jam
Ende e pa shpres

[REF. 6x:]
I dashuruar jam ne ty
Shum e dashuruar
Nuk ke ka ja mban
E imja je
Te kam robëruar.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)