Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leo - Hajde Xhanem

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
HAJDE XHANEM HAJDE XHANEM SONTE ME DAL
NE ZEMER NE SHPIRT PO KAM SHUM MALL
HAJDE XHANEM HAJDE XHANEM JO SPO DU FJAL
SONTE ME TY PO DU ME U CMALL.

REFRENI;
2X
HAJDE XHANEM XHANI JEM MKE BO PROBLEM
24 OR PER TY ZEMRA PO MDHEM.

HAJDE XHANEM HAJDE XHANEM SONTE ME DAL
NE ZEMER NE SHPIRT PO KAM SHUM MALL
HAJDE XHANEM HAJDE XHANEM JO SPO DU FJAL
SONTE ME TY PO DU ME U CMALL.

REFRENI;
2X
HAJDE XHANEM XHANI JEM MKE BO PROBLEM
24 OR PER TY ZEMRA PO MDHEM.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)