Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adri - Nike x Heelz

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Pare n bank sa njerz n kin
Tipi ri o tu pi vin
E perzin me codeine
Cocain tu ngre me green

Buffet Droga ala french kusine
Tu i la paret sikur machine
Tu i numru n limosine
Exi fotot po mi bon screen

Ncdo ven tu hi si vip
Tu e ba jeten si kylie J
Na jena high edha pa pi
Na njohin krejt edhe n kufi

Un ty djegi sikur raki
Mos ma gjuj kur nuki allti
Jeten tem mundesh me pa n tv
Ti smund me pas veq n tripav LSD

(2x)
Nike veshi me Heelz
Te gjepi jan the keelz
2 gramm jan qaj
pe pi shqip nuk kam faj

Lipstick kylie J
N pasqyre o ni vi
Tu fol me gjerpna si Harry P
Ilac magjik me ta tu pi

Manikyr e pedikyr
Hina n club krejt tu kqyr
Karta zi jo nuk ka ngjyr
Paret jan tu shkelqy n ftyr

Mah bae Tony soprano
Bon business si Italiano
Edhe teshat prej Milano
Po lun me njerz si me piano
Lekt plot me ngjyra ala picasso
Jeten kosov sikur n Monacco
Tjeter planet Planet secret
Paret komplett Sa sdi as vet

Bros jan tu ba cash
Hoes jan tu fol keq
Si bojna durt ibret
Se ishin nal shume let
Kta po shiten gang
Po iken me ni pang
Jo kta nuk jan g’s
Veq bojn bzz si miz

2x)
Nike veshi me Heelz
Te gjepi jan the keelz
2 gramm jan qaj
pe pi shqip nuk kam faj
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)