Më mbaj mend (për 1 muaj)

Turabi - Per Ty

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Jam i ulur une veten
dhe mendoja veq per ty
S‘mujte mema bo kit zezen
e mem lon me lot ne sy 2x

jo jo kurr hallall sta boj
sot e 100 vjet ty nuk du met pa
moj tradhtare tregom qka tkam ba
jojo kurr sdu ti shof un ma ata sy
ti nuk je per mu as un per ty

ne dy shum plane kemi pat
tash asnje sbehet real
trathrija jote krejt i shkatrroj
jojo kurr skam meta fal 2x

jo jo kurr hallall sta boj
sot e 100 vjet ty nuk du met pa
moj tradhtare tregom qka tkam ba
jojo kurr sdu ti shof un ma ata sy
ti nuk je per mu as un per ty

sot e 100 vjet ty nuk du met pa
moj tradhtare tregom qka tkam ba
jojo kurr sdu ti shof un ma ata sy
ti nuk je per mu as un per ty.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)