Më mbaj mend (për 1 muaj)

Baby G - It's Me

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Hello,yes,unfortunately I'm unavailable right now
I'm making money.

I buy it,buy it,buy it,buy it,buy it cuz' I can
I slice it,slice it,slice it,slice it cuz' I won
I do it,do it,do it,do it,do it cuz' I can
I flick it,flick it,flick it,flick it cuz up Cuz up with

Cash,Cash Milano everywhere
Bash,Bash bi**hes everyday
Ice,Ice,icy everywhere
Shopping,shopping every everyday

When im around,
Juve nuk ju nihet zani
Para ftyres show me love,
mas shpine shani
Ti rrin me bi**ha,
un rri me bisha
I qojna gishtat,
Ikim na vazhdoni folni

ouu the gyal making money like a gangster
e kam stilin sun e blen as me miljona
e mas veti sikur ti me qika t'deshta
Qa po thu ske qa thu ti sje monster

2x
I buy it,buy it,buy it,buy it,buy it cuz' I can
I slice it,slice it,slice it,slice it cuz' I won
I do it,do it,do it,do it,do it cuz' I can
I flick it,flick it,flick it,flick it cuz up Cuz up with

Fashion Nova, JD, trapstar and you know it
ma shum emra ntrup se kontakt telefonit
hustle everyday pussy, money, weed
international,
deals yes we win bi**h
when you see me sdu me dit hic ca menoni
pse me pas inatin se si une sun e boni
kejt i boj vet, i kam bo vet
ka mi bo krejt
ti mem nal as mos provoni

ouu the gyal making money like a gangster
e kam stilin sun e blen as me miljona
e mas veti sikur ti me qika t'deshta
Qa po thu ske qa thu ti sje monster

2x
I buy it,buy it,buy it,buy it,buy it cuz' I can
I slice it, slice it,slice it,slice it cuz' I won
I do it,do it,do it,do it,do it cuz' I can
I flick it,flick it,flick it,flick it cuz up Cuz up with
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)