Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Blleki & S4MM - Another Level

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
mu ka kthy zari, pare, ija koke dhe bari
per enve e din nuk na ha kari
asni nat sjom nshpi, gjdo nat kom party
qe ni fllesh po flleshback
jom fresh ntrack si tipi me lek
dhipin e trent edhe na 3 trent
po lypin dope jom n'abaz ajet, CHECK
jam djalli vet djali nanes tem
ekipen me veti, kudo kena ven
kto nuk jon rima po jon jeta jem
shumojna shumzojna e kena talent
ska konkurenc jon bi**ha be vlla
s4mm merre thiken ti lojna pa kra
Hoodi-n e prisht na jo skena ra
hala per bela, hala per mu vra
hala shum real respekt po sillin
dy dillera me ni shpi pot fikin
Fuck policin e qifsha gjygjin
xhepin e trash si me pas vlla Bigin
Une bi veper ata lypin hitin
kjo o kejt tjeter me kohen e fillin
me kohen na ikim na presin publiki
tani mos um thuj qe nuk e ki dit ti

[x2]
let me take it down another level now
let me show you how is when you dancing with the devil now

po pasha zotin mu dashka pancir
se kejt po thojn qe kan pluma
damn man pull up the gun
tu tu gjujt te nalt, po vrasin plluma
man une nuk po rrej gjith jena knej se e jona o bota
my man do road for the gang, man can fly helekopta
bllek mere gun'in ti lojna pa kom
se sammi pa krah i ka lon, e nese hunt jav gjejna npun ton
nonat ju mesin shtatzan, jam djal i mire, i kom punt e kqija
as mas 12-ve nuk rri te shpija, qa shum kok nuk em ze rakija
tu ja bo njones ka 5 partija, ata nuk flejn thirrni insomnia
e ti hap goj man kris alltia, BANG!
sjon tu marr frym, i myti xhelozija
ko me dek real, ti kallxoj punt bro nese si din
vrasje na sbojna krim, ekipa te nalt ALADIN

[x2]
let me take it down another level now
let me show you how is when you dancing with the devil now
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)