Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Noizy - Boss Man

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
LIL KOLI :
(It's a mad out here
Bare money have to spend
Don't know )
.
Boss man, boss man
Spend money like a boss man
Trap money like a boss man
On the roads moving bossy

Boss man, boss man
And all my jiggas dem they bossin'
And all this money got me bossin'
Like a boss man, boss man!

Noizy:
Kur i bona 10.000
Thash me vete oh God!
Bona 100.000
Thash me vete can't stop!
Tash kom ca miliona
Dhe s'po di ca me bo
E kom 1 Ferrari a ta blej edhe 1?

E kom shpin on the hill -Rolling hill
5 cop mrena n muj - ky esht deal
Biznes folim, tavolina balling
Bosat hyn mren, bosat krejt i njohin

1 anije ne mendje ose 1 jaht
Dhe 1 avion privat qe e ka nje shtrat
Stuardesen e du pa make up
T'na dredhi barin se cunat jan bo tap

S'kom leje po kom 7 kerre
S'm duhet patenta se kom dhe shofer
Vec i thom shoki si je a fjete
Na co diku ku esht qet edhe terr

LIL KOLI :
Boss man, boss man
Spend money like a boss man
Trap money like a boss man
On the roads moving bossy

Boss man, boss man
And all my jiggas dem they bossin'
And all this money got me bossin'
Like a boss man, boss man!

Noizy:
A ju kujtohet kur ju thoja mbaj mend ata
E tash ku jena na kqyri ku kan met ata
Ma n fund ja dola e hala po du dhe mo
I kom 100 hite a ta boj edhe 1

Busy busy dit e nat busy busy
N telefon mos m thirr busy busy
Don takim nuk kom koh busy busy
Luj qoke me krejt zini zini

Boss man here, boss man there
Ej shok jam boss anywhere
S'ta pertojm ta sjellim any day
Thu dicka edhe ngelesh valide

LIL KOLI :
Boss man, boss man
Spend money like a boss man
Trap money like a boss man
On the roads moving bossy

Boss man, boss man
And all my jiggas dem they bossin'
And all this money got me bossin'
Like a boss man, boss man! (x2)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)