Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noizy - Mirsevini

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Chrorus:
Mire se vini në Tirana city,
All my gangster all my bi**hes I kam with me,
Mire se vini në keshtjellen tone,
Mure t’nalta nuk mund t’hini ne keshtjellen tone,

Rap verse 1:
Privat party n’rezidence private,
20 femna krejt si kuklla duken jasht normales,
30 cuba krejt me hoodies I rrin gati fjales,
Dhe kush na ka inat t’fala plakes,

Mire se vini ne mbretnin tone,
Jena Mbretër nuk e di a nese ju kam thon,
Dhe nga viti 2009,
Nuk e lcova hic ket vend me ja qi at non,

Edhe pak e festojm dekaden,
1 dekad qe jena krejt nalt bashk me skuadren,
1 dekad qe e kam shkatrru estraden,
Dhe kush na ka inat t’fala mames,

Dhe sa her qe vina nga prishtina,
Krejt permbyset veni sikur erdhi hirushima,
Shqipet krejt I dojn kongt e mia,
Se jam real e kta tjeret jan made in China,

Chrorus:
Mire se vini në Tirana city,
All my gangster all my bi**hes I kam with me,
Mire se vini në keshtjellen tone,
Mure t’nalta nuk mund t’hini ne keshtjellen tone,

Rap verse ll:
Dhe sa her qe vina knej nga Shkupi,
Shqipet krejt e din qe sapo erdhi ai mangupi,
Edhe femnat une kurr si nguci,
Se skom nevoj vijn vet dhe pse nuk kam Gucci,

Bashk me grupin jena te oxhaku,
Kam me vete do gangsterra qe vijn nga shijaku,
Si furraxhi tu fol per buket,
Kom lidhje me do cuna nga 4 rruget,

Mire se vini Edhe knej ka Durrsi,
Kujdes ca fol se nga I forti ndoshta kthehesh pussy,
Mos meno se të mbro duksi,
I kam do sene qe ta shpoj metalin t’prishi lluksin,

Mire se vini në metropol - Tirana city,
Ballkanin e kena n’dor - Tirana city,
Gjithcka ja nis ktu - Tirana city,
Coni krejt durt nalt per Tirana city

Chrorus:
Mire se vini në Tirana city,
All my gangster all my bi**hes I kam with me,
Mire se vini në keshtjellen tone,
Mure t’nalta nuk mund t’hini ne keshtjellen tone,
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)