Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjiko - Peru Gang

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
REF

Boll vjedhe mo
Kur po ti ndi kongt
Besom o kam vjen me vjell broo
Peru geng (yoo)
Folim tjeter slleng (yoo)

GJIKO

As sjom djal i mire as djal i keq jom i pa defium
Krejt kjo pun nvaret qysh lojen me mu e lun
Trego trego propaganda sa je ka pagun
E qoj ni kurv teme t'hek vjen ma mer ngoj mqet ngjum
Truni po don dopamin
Syt i kom nder brokolin
Mbushni plot skankulin
Don mu qi e je tu qi
Jena kon fmi kur kem pas pun me burra
Dikur m'dhimke shpinda se flejsha mbi tulla
2xBitch bi**h bi**h a pe din kush jom
2x Ta qi klliken me ni kondom
Ton diten muqorof?
Tu honger tartof
Ton diten muqorof
Si me kon tu jetu npuf
Ta puthi gishtin nese komzen ti ki me shkrep
Nqat moment qe tdes dije mki shendru nlegjend
Mendja po tradhton kndena ego o ka qin
Veten tem e ngjo qin e ni perqind o dallmatic
Jo sjom pik nblluz
Shokt prej perus
Ma lshojn ndor msheft grus
Jaknen e kom gus
Zemren e kom arush
2xHajde titullin me mar
4xMringa ntortuar
Deri dje hekem tulla
Bonem kere qe dhezen npulla
Keri zi o si futa
Sa her dal nrug jepi tura
Ke ma i nelt po e ula
Tash po doket si drakulla
Si ti pi dy tima kta mu mdoken sikur cima
Bizinis si domina se paska shkel en do mina
Ju si plastelina luj me ta sikur fmija
Jo si do dhipa qe i mbyt xhelozia


REF

Boll vjedhe mo
Kur po ti ndi kongt
Besom o kam vjen me vjell broo
Peru geng (yoo)
Folim tjeter slleng (yoo)

Tjeter fllow,tjeter swag,tjeter theks
3xPeru gang
Energji energji bruce lee
4xE ti ski bateri
Une energji enrgji bruce lee

REF

Boll vjedhe mo
Kur po ti ndi kongt
Besom o kam vjen me vjell broo
Peru geng (yoo)
Folim tjeter slleng (yoo)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)