Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dj Gimi-O - Xhamadani I Rugoves

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Xhamadani vija vija
E osht Kosova e osht Shqipnia
Rre si zemer qiftelia
o sa e madhe o Shqipnia
2x

...
...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)