Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dj Moh Green - Belly Dancer

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
[Young Zerka:]
ouu ya ya

Dj Moh Green

[Faydee:]
Don't be late
for this
you don't want to turn away
Imma ease your mind
I got this
Anyway you want it babe
no ay ay ay ay ay
she wanna get under me
no ay ay ay ay ay
she wanna get, get it in the worst way

Uoooho she said I know, I know
but you gotta like that
uoooho wherever I go, I go
She be runnin' right back
She wanna stay with me
She wanna leave her man and dance with me
eyaa eyaa
take a chance
eyaa

eyaa... be my belly dancer (3x)

[Young Zerka:]
Girl, You're one of a kind
the way you're rollin', I'm rollin' down
My baby, nah girl you're one of a kind
when you know me I'm dirty mind
ahh baby, and every time you and me play
your whips has something to say
Girl I feel like I'm a real to play
you're my belly dancer today

[Faydee:]
Uoooho she said I know, I know
but you gotta like that
uoooho wherever I go I go
she be runnin' right back
She wanna stay with me
she wanna leave her man and dance with me
eyaa eyaa
take a chance
eyaa

eyaa be my belly dancer (3x)

eyo eyo eyo
no no no no we ain't going home tonight
eyo eyo eyo
friends wanna leave
they can go bye bye tonight
She wanna stay with me
she wanna leave her man and dance with me
eyaa eyaa
take a chance
eyaa

eyaa be my belly dancer (3x)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)