Më mbaj mend (për 1 muaj)

Armend Regjepagiqi - Te Furra E Qerimit

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Shëndë ndërëm shëdë ndërëm
dërëm mbëri ja a mba, uuuh, jee

Shëndë ndërëm shëdë ndërëm
dërëm mbëri ja a mba, uuuh, jee

Shëndë ndërëm shëdë ndërëm
dërëm mbëri ja a mba, uuuh, jee

Motër e vëlla, shoqe e shokë
më ndihmoni të bi në tokë
mendja ime në aeroplan
vendi vend o nuk më mban

Sikur qen isha besnik
e ajo më la pa pikë
pikë fytyre e pa drojë
e unë s'mundem ta harroj

Ooh, ende pres tek furra e Qerimit
vendi jonë i takimit
ooh,ende pres tek furra e Qerimit
çdo natë në shtatë, çdo natë në shtatë
vendi jonë i takimit

Shëndë ndërëm shëdë ndërëm
dërëm mbëri ja a mba, uuuh, jee

Shëndë ndërëm shëdë ndërëm
dërëm mbëri ja a mba, uuuh, jee

Femrat janë thjesht gabim
e ta fusin me qëllim
unë jam zhytur gjer në fyt
në ujë të valë e baltë të gjallë

Le të provojë të më pushkatojë
më mirë the që më tradhtoi
e më bie si magji si mallkim e fatkeqësi

Ooh, ende pres tek furra e Qerimit
vendi jonë i takimit
ooh ende pres tek furra e Qerimit
çdo natë në shtatë, çdo natë në shtatë
vendi jonë i takimit

Ooh, harroi krejt atë çka më premtoi
uuu,tek furra e Qerimit
ooh, kurrë më s'do ta përqafoj
uuu, tek furra e Qerimit

Shëndë ndërëm shëdë ndërëm
dërëm mbëri ja a mba, uuuh, jee

Shëndë ndërëm shëdë ndërëm
dërëm mbëri ja a mba, uuuh, jee

Ooh, ende pres tek furra e Qerimit
vendi jonë i takimit
ooh ende pres tek furra e Qerimit
çdo natë në shtatë, çdo natë në shtatë
vendi jonë i takimit

Shëndë ndërëm shëdë ndërëm
dërëm mbëri ja a mba, uuuh, jee

Shëndë ndërëm shëdë ndërëm
dërëm mbëri ja a mba, uuuh, jee
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)