Keli - Helem Helem

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
2X
O SYNI SYNI ZI,
PSE NUK BESON DASHNI
SA HER TA KAM DESHMU,
SE VETEM TY TE DU.

REF. 2X:
HELM HELM KAM ME PI
VETEM PER TY DASHNI
GJITHCKA KAM MET DESHMU,
SE VETEM TY TE DU.

2X
MERMA MERMA KET SHPIRT,
E KUPTON KREJT NJE DIT
SA T'KAM DASHURU
KURR S'KE DIT ME VLERSU.

REF. 2X:
HELM HELM KAM ME PI
VETEM PER TY DASHNI
GJITHCKA KAM MET DESHMU,
SE VETEM TY TE DU.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)