Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Mustafa - Ma E Mira Per Mat Mirin

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
zemra e din ku ka dashni
ajo po rreh vetm per ty
zemra e n'djen ajo nuk rren
gjithmone per ty e ka nje vend

ref 2x
ma e mira per mat mirin
qift i lumtur po na thirrin
aty ku ka dashuri
dy zemra i banem ni

II
zemra e njeh o dashurin
po e run ni vend per ty
shih me zemer jo me sy
ki me pa vec dashuri

REF 4x
ma e mira per mat mirin
qift i lumtur po na thirrin
aty ku ka dashuri
dy zemra i banem ni
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)