Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elhaida Dani & Nathaniel - Let It Go (Lascerò)

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
By the look in your eyes
I can see your smile
There's a sadness surrounding you
C'e una parte di me
Che nascondo perche'
Nei sorrisi e più semplice

Please don't be afraid cause
I can light the shade cause
I've been through this by myself
Anche dentro il vento
Quando cambia il tempo
Dimmi che tu ci sarai

I can feel your pain
You don't have to hide it,I tried it
I know it doesn't work
Let me try to unchain
Your soul from the fear,I'm sincere I'll get you outta here
Abbandonati
Nell'abbracciò mio
Nell'abbraccio tuo
Ti cercherò
Non ti lascerò

You can cry those tears
Let go all your fears
Cause your secrets are safe with me
Sono fragile
Ma non ho lacrime
Nei sorrisi e più semplice

Please don't be afraid cause
I can light the shade cause
I've been through this by myself
Anche dentro il vento
Quando cambia il tempo
Dimmi che tu ci sarai

I can feel your pain
You don't have to hide it,I tried it
I know it doesn't work
Let me try to unchain
Your soul from the fear,I'm sincere I'll get you outta here
Abbandonati
Nell'abbracciò mio
Nell'abbraccio tuo
Ti cercherò
Non ti lascerò
Oh...
If you let it go
Oh...
If you let it go
Let me hold you now
Let me hold you now
Let me hold you now
Let me hold you now
I won't let go
I won't let go
Non ti lascerò
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)