Më mbaj mend (për 1 muaj)

Era Istrefi - Heart Killing

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Oh, Oh
By the time I’ll let you know
Imma let you to, Imma let you to
Oh Oh Oh Oh Oh
Imma let let let you go by the time, I’ll let you know
Imma let you to, let you to go

Watch that body how it follows me
You don’t have to talk the language speech
Ugh you want me baby, ugh you want me baby ugh!
Ugh you want me baby, ugh you want me baby ugh

[Pre-Chorus 1]
Masta, when it comes to trillin, millin, billin you da masta, when it comes illin heart killin ah, ugh you want me baby, ugh you want me baby ygh!
Ugh you want me baby, ugh you want me baby ugh!
Get get money honey get get low Get get money honey get get low
Get get money honey get get low

[REF.:]
Oh, Imma let let let you go
By the time I let you know
Imma let you to
Oh Oh Oh Oh Oh, Imma let let let you go
By the time I let you know
Imma let you to go

Sometimes I pull my hair just so
I have to let you go

[Pre-Chorus 2]
Fire b-b-between boy
Fire b-b-between boy
Fire b-b-between boy

[REF.:]
Oh, Imma let let let you go
By the time I let you know
Imma let you to
Oh Oh Oh Oh Oh, Imma let let let you go
By the time I let you know
Imma let you to go

[Outro 2]
I'm in love,love,love wid ya
I'm in lo-lo-lo-love with ya
I'm in love,love,love wid ya
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)