Më mbaj mend (për 1 muaj)

Daris - Ma E Mira

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
A je kujtu ti najher mem thir,
A ke menu ti najher mem pa
Podu zonin ty me ta ndi
e ti mundesh edhe mem shaa..

Kom menu qe ti je ma e mira
Kom menu qe je ma e mira
Po ti mdole mu ma e keqja
Nuk e prita,nuk e prita

A je kujtu ti najher mem thir,
a ke menu ti najher mem pa
Po du zonin me ta ni
E ti munesh edhe mem sha

Ka kalu
ka kalu kohe
Mos em thuj a tka kalu mo
Se ska kalu ska kalu JO
Qka ke bo kokouuu

Pinaaa keq pinaa
veq mbylla dyrt e po pi pa shoqni
Nihna keq nihna
Veq i mbylla syt e tlash ty me ik

Bejjbii kujee, podu me di me kon je a ka je
Podu me dite foton ton a e ke pre
Podu me dite naj kujtim a e ke
Dashnin qe ma dhe ku ma le
Dashnin qe ma dhe ku ma ke
Hala ditet e netet tu i njeh qdo sekond qe
po kalon mu zemra pom rreh mu zemra pom rreh

Kom menu qe je ma e mira 2x
po ti mdole mu ma e keqja
nuk e prita 2x

Aje kujtu ti najher mu mem thir
aki menu ti najher mu mem pa
Podu zonin ty meta ndi e ti munesh
edhe mem shaaa

Kom menu qe ekom gjet
Dikon qe nuk ka me iiiik
Po ti ke ik e smuj metgjet
ti ke ikkk

Podu met pa n 4sy
podu met pa sy me sy
Se e kom 1lutjw per ty
MERRE QIT LULE O PER TY

I pys kej un per ty aalaaa
ku po rrin e shpin ku e ka
Qa o tu bo e a eke pa
a e din malli a e ka marr
a e din ajo qe jom keq
a e din ajo qe jom vet
a e din ajo qe malli m merr
EDHE N ANDRRA MDEL

Kom menu qe je ma e mira 2x
po ti mdole mu ma e keqja
nuk e prita 2x

Aje kujtu najher ti mem thir
Aje kujtu najher ti mem pa
Podu zonin me ty me ta ndi e ti
mundesh edhe mem sha
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)