Më mbaj mend (për 1 muaj)

Action Bronson - Intro (Blue Chips 2)

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
[Big Body Bes:]
Oy, Manuel
Yo keep the car runnin' man
I got some shit I gotta handle real quick man
Yeah, what the f**k is good
You know I'm back in the motherf**kin' room
Just stepped in, matter fact I just stepped out
Motherf**kin' 1996 Lincoln Town Car, baby blue
But now I'm over here making my presence felt once again
'Cus you know I'm a made motherf**kin' man
The first thing you do when you meet me
You should apologize to me straight off the top
Just because you're nothing like me
But f**k that, back to me
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)