Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mirsa & Butrint Rashiti - E Dashuruar

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Butrinti:
Sonte nuk e di
Ku mbaron dashuria
Ne sytë e tu
Apo në dhimbjet e mia

Mirsa:
Ende nuk e di
Ti a ke adres...
Apo ndoshta jam..
Ende e pashpres

REF. 2x:
I/E dashuruar jam ne ty
Shum e dashuruarrr
Nuk ke ka ja mban
I imi je
Te kam robëruar.

Mirsa:
Sonte nuk e di
Ku mbaron dashuria
Ne sytë e tu
Apo në dhimbjet e mia

Butrinti:
Ende nuk e di
[jo nuk e di]
Ti e ke adres
[a ke adres]
Apo ndoshta jam,
Ende i pa shpres...

REF. 2x:
I/E dashuruar jam ne ty
Shum e dashuruar
Nuk ke ka ja mban
I imi je
Të kam robruar.

Mirsa & Butrinti:
I dashuruar jam ne ty
Shume i dashuruar
Nuk ke ka ja mban
E imja/i imi je
Te kam robruar.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)