Më mbaj mend (për 1 muaj)

Denis Taraj - Alis'

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Alis ate qe shoh se pranoj
Alis ate qe shoh jo zemra se pranon
Ne enderr te mbaja
Per ty ne gjunj un qaja
Amor me thoje ti pa emer
Per ty amor ishte cdo tjeter
Tani eshte von per mu
Tani eshte von per ty
Jo nuk ka kthim
Ref...
2)Nuk kam faj,jo nuk kam faj
Per mu sish loj
Te desha fort per mu esh vaj
Miljona fjal per ty i mbaj
Miljona jet per ty i fal

E dashur tash se di kush je ti
Amor sa ke ndryshu
Larg nga un ke shku
Ne enderr te mbaja
Per ty ne gjunj un qaja
Amor me thoje ti pa emer
Amor per ty ishte cdo tjejeter
Teni eshte von per mu
Tani eshte von per ty
Jo nuk ka kthim
Ref...
2)Nuk kam faj,jo nuk kam faj
Per mu sish loj
Te desha fort per mu esh vaj
Miljona fjal per ty i mbaj
Miljona jet per ty i fal
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)