Bes Kallaku & Kolë Oroshi - Duku Duku

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
(Kole Oroshi)
Kalle diten kalle naten
me shoqni ja qesim flaken

(Kole Oroshi)
Kalle diten kalle naten
duku duku qitja flaken
Me shoqni smuj me u nda
duku duku knej ka na (2X)

(Bes Kallaku)
Tu ja knu shoqnis kongen
edhe prap nuk po u nalna
Me tradit e boj noten
i du fort i kam zjarrna

Ka ardh qerosi nga burgu sa doli
cunat e nates me gucci me bolin
Cunat e furres rruges nga roterdami
timonin anglez barrnez bohet nami

Hajde loku myte myte me bass
myte myte me bass
myte myte me bass
Hajde gimo myte myte me bass
myte myte me bass
myte myte me bass

(Kole Oroshi)
Kalle diten kalle naten
duku duku qitja flaken
Me shoqni smuj me u nda
duku duku knej ka na (2X)

(Bes Kallaku)
Tu ja knu shoqnis kongen
edhe prap nuk po u nalna
Me tradit e boj noten
i du fort i kam zjarrna

Coje me fun vlla coje me fun
kur jan cunat e mir
Do jem edhe un
kur dostat i kom nrreth

Skam mo nevoj per tjeter
erdhem nga puka
Me voj ka er parfum leku leter

Hajde loku myte myte me bass
myte myte me bass
myte myte me bass
Hajde gimo myte myte me bass
myte myte me bass
myte myte me bass

(Kole Oroshi)
Kalle diten kalle naten
duku duku qitja flaken
Me shoqni smuj me u nda
duku duku knej ka na (2X)

(Bes Kallaku)
Hajde loku myte myte me bass
myte myte me bass
myte myte me bass
Hajde gimo myte myte me bass
myte myte me bass
myte myte me bass

(Bes kallaku & Kole Oroshi)
Kalle diten kalle naten
myte myte me bass
myte myte me bass
Me shoqni ja qesim flaken
myte myte me bass
myte myte me bass

(Kole oroshi)
Kalle diten kalle naten
duku duku qitja flaken
Me shoqni smuj me u nda
duku duku knej ka na
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)