Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aferdita Demaku & Dona Janova - Potpuri (Gezuar 2019)

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
shuni gra e shuni femi do ta majna more pak qetsie eehh do ta majna more pak qetsi e per me ni o lulijen tu kajt eh per me ni e lulijen more tu kajt e
kjo lulija qan qan veq vetem
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)