Më mbaj mend (për 1 muaj)

Maria Aleksi - Vit I Ri

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ja na erdhi Viti i Ri,
sa jam e gëzuar,
Oret dhe minutat zemer,
po i numuroj
...
...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)