A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Era Istrefi - Ring Ring

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
When I drop
Its so hot
Killin opps
Call the cops
Ring ring
Winnin ya
Drippy rock
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)