Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Bleta Brovina - 4

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ku ke ti dje? (2x)
M tha qe nuk kom dal
M tha qe une s kom me dal
Shoqet t kan pa ty
Hey shoqet t kan pa ty
M thirren n telefon
mem kallxu qe t kan pa ty
Me dikon tjeter (2x)
No no kshu nuk bon (2x)

Nuk kom ide tash un ca me bo
A me t lon a mos me t lon (2x)

Ke menu qe bashk na jena
S paske dit ti c ka osht vlera
Krejt qka i fole ti i mor era
E tash ik ti shko me tjera
Lej lojnat lej lojnat lej lojnat (3x)

Nuk kom ide tash un ca me bo
A me t lon a mos me t lon (2x)

N venin e njejt mos e bjer mo
Oh no no no (2x)

Nalu ti nalu ti nalu (2x)
Menove qe ta fali
S osht gabim i pari
Nalu ti nalu ti nalu (2x)
Menove qe ta fali
S osht gabim i pari

Nuk kom ide tash un ca me bo
A me t lon a mos me t lon (4x)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)