Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyste Vulaj - Askush Si Na!

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Na e dim, Na e dim
Vendin si me kall
Na e dim na e dim
Deri ne mengjes, pa u ndal
Na e dim, na e dim
Me qejf e lezet
Na e dim na e dim
Gjithë e kallim krejt

2x
Dit-nat, dit-nat,
full energji
Full energji

2x
Jena t’parat për ne s’ka rend
E bojm mir, vend e pa vend

2x
Askush si na, askush si na
Jena ma t’fortat na jena na
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)