Më mbaj mend (për 1 muaj)

Amarda - Valsi Dashurise

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Dorëzohem sot
Dorëzohem para teje
Sa shumë fjalë i kam për ty
Zemra i merr

Në vals të lumturisë më merr
Si në herën tonë të parë
Sot më shumë dëshmitarë

REF.:
Ti je drita e syve që kam
Dielli që në shpirt më fal
N'krahun tënd do qesh, do qaj
Përgjithmonë
I will spend the rest of my life
with you, with only you
I was waiting for you
so much time, for you

Dorën ma mbaj e kurrë mos ma lësho
A e ndjen si rreh për ty zemra ime?

Në vals të lumturisë më merr
Si në herën tonë të parë
Sot më shumë dëshmitarë

REF.:
Ti je drita e syve që kam
Dielli që në shpirt më fal
N'krahun tënd do qesh, do qaj
Përgjithmonë
I will spend the rest of my life
with you, with only you
I was waiting for you
so much time, for you

I will stay for the rest of my life
with you, with only you
I was waiting for you
so much time, for you

Ti je drita e syve që kam
Dielli që në shprt më fal
N'krahun tënd do qesh, do qaj
Përgjithmonë
I will stay for the rest of my life
with you, with only you
I was waiting for you
so much time, for you
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)