Më mbaj mend (për 1 muaj)

Beesy - Nënë Je Ti

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Part.1 beesy
E MORA INCIATIVEN
ME NXJERR N'lETËR DASHNIN,
MREKULLIA E KREJT BOTES NEN
ESHT KUR KENDOJ PËR TY

E KE VENDIN NZEMRËN TEM
SHPIRTI TEK TI QETSIM GJEN
NE CDO ÇAST ME TY DU TJEM
AS GJE ME SHUM SE TI NUK VLEN

E PANDASHMJA E SHPIRTIT TIM
TI PER MU JE BOTKUPTIM
ZEMRA IME SDO KET SHERIM
NËSE TI DO KESH HIDHRIM

TI JE E PANDASHMJA E SHPIRTIT TIM
TI PER MU JE BOTKUPTIM
ZEMRA IME SDO KET SHERIM
NËSE TI DO KESH HIDHRIM

Ref...

A e di
veq ti me impresionon
madheshtia qe kohes i reziston
Nen je tiii

Je veq ti
Dashuri qe nuk limiton
madheshtia qe kohes i reziston
Nen je ti

Part. 2) L - AG
Me fjalt e zemres per ty
Nen un Po shkruj plot dashni
Se si m'deshte ti mu pa kufi
Un u bona shum i madh po per ty mbeta fmi

Cdo sekond qe kalon du ti mem dhon kshilla
Nuk eksistojn n'bot dashnit e tilla,
Je mrekulli e 8 je dhurat prej Zotit
Kurr s du me t pa n faqe rrugen e lotit

Ojj nan sa te du besom e di veq zemra,
Veq emrit tend nen sdu me nigju tjera emra,
Se osht ai emer qe ma jep qetsin,
Je Vullneti i guximit qe perpara mu shtyn

Pash lotin tend nen me fal per gabimet
E di qe zemra jote i harron shpejt hidhrimet
E di qe mendja jote veq per mu menon
Ti e din qka boj per ty e din djali sa t'don

Ref... Beesy
A e di
veq ti me impresionon
madheshtia qe kohes i reziston
Nen je tiii

Je veq ti
Dashuri qe nuk limiton
madheshtia qe kohes i reziston
Nen je ti

Beesy
Part. 3)
Edhe nese t'kom lendu
Ti ke bo gjithqka per mu
Shpesh tonin e zerit kam qu
ti prap ke kuptu se un te du

N'koh t'mira edhe t'kqia
Nbora edhe n'shira
Veq ty tkam pas per kra
Me ke zgjedh rruget me te mira

Shikimi jot embëlsi
Ai shikim plot dashni,
Sado te flas me pjekuri
Prap ti mendonse jam fmi,,

Mami Edi e di
Tlutem mkupto dhe ti
Kur tbehem pind te kem femi
Ndoshta dot kuptoj dhe ty

Ref... Beesy
A e di
veq ti me impresionon
madheshtia qe kohes i reziston
Nen je tiii

Je veq ti
Dashuri qe nuk limiton
madheshtia qe kohes i reziston
Nen je ti
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)