Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sokol Koci - Ajo Mungon

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Akoma ajo mungon
Me mungon veshtrimi saj
Se ty te mbaj ne zemren time
Ty vetem ty

Akoma ate e ndjej
Me aromen dhe buzet e saj
Nuk mundem jo Thjesht ta harroj
Skam faj skam faj

Ne zemer te mbaj
Gjithmon un ty ne mendje te kam
Ti edi se un vuaj vuaj vuaj
Vuaj cdo dit vetem per ty

Me kujtohet prekja e saj
Se tashme e kam humbur ate
Emocionohem me vjen te qaj
Per ty vetem per ty

Akoma ate e ndjej
Me aromen dhe buzet e saj
Nuk mundem jo
Thjesht ta harroh
Skam faj skam faj

Ne zemer te mbaj
Gjithmon un ty ne mendje te kam
Ti edi se un vuaj vuaj vuaj
Vuaj cdo dit vetem per ty
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)