Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dj Gimi-O & Kushtrim Dobra - Lujma

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
lujma,lujma oj doren mej dore
lujma,lujma oj doren mej dore
sonte ty un ta kam ble nji ore
sonte ty un ta kam ble nji ore oo
ta kam ble moj oren me zinxhir
ta kam ble moj oren me zinxhir
qe te behesh nusja ma e mir e
qe te behesh o nusja ma e mir e o


lujma lujma oj doren mej dore
lujma lujma oj doren mej dore
sonte ty un ta kam ble nji ore
sonte ty un ta kam ble nji ore

hajde me shuplak,hajde me shuplak
hajde me shuplak,hajde me shuplak
sonte me rinin le ta kallim flak
sonte me rinin le ta kallim flak
hajde me tupan,hajde me tupan

kjo rinia jon namin po e ban
edhe krejt dynjaja neve na lakmojn
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)