Më mbaj mend (për 1 muaj)

Duli - Çiko, Çiko

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Dy çika ne bot si ti s'i gjen
Nje nder nje milion veq ti shkelqen
ama sot te dua a po e vren
mos u ba ti pengu i zemres tem

REF.:
Çiko, çiko
je si miss o ma e mira
Jepma veq nje kiss, kiss
se ma ka deshira
Çiko, çiko
je si miss o ma e mira
jepma veq nje kiss
se ma ka deshira

Pare me miliona kisha dhan
E me ba per vete shpirtin tan
Ah shoqnia jem si me ja ba
tuj mendue as gjumi nuk po m'zen

REF.:
Çiko, çiko
je si miss o ma e mira
Jepma veq nje kiss, kiss
se ma ka deshira
Çiko, çiko
je si miss o ma e mira
jepma veq nje kiss
se ma ka deshira

REF.:
Çiko, çiko, çiko
Çiko, çiko
je si miss o ma e mira
Jepma veq nje kiss, kiss
se ma ka deshira
Çiko, çiko
je si miss o ma e mira
jepma veq nje kiss
se ma ka deshira
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)