Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Enca - Adios

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
You jealous
Baby baby you're jealous of me
You jealous
Baby baby you're jealous of me

You jealous
Baby baby you're jealous on me
You jealous
Baby why you're so jealous on mee?
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)