Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Tiri - Zemer (Alban Chela Remix)

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
A te pelqen dashnia ime,
A te pelqen kur afer te rri,
A te pelqen kur i bashkojme ato mendime,
A thua me ndihmon ta vazhdojme kte mrekulli.

Zemer, mos te shqeteson prezenca ime e tepert,
me trego o zemer se ndryshe un s'po di,
me mso ca t’bej me mire mos m'ler n’dore tjeter,
vertete une jam i varur, addicted ne dashni.

Zemer me mso ca t’bej
me mire mos m'ler n’dore tjeter
vertete une jam i varur
addicted ne dashni.

Egzistenca jote me ben t'mendoj,
cdo isha un pa ty.
Shpirti jot i bukur qe m'jep vertete ngrohtesi,

S'kam pershkrim me fjale po ta them dhe une,
nga shpirti.
Shume te du, m'beso per ty kam vec dashni.

Zemer me mso ca t’bej
me mire mos m'ler n’dore tjeter
vertete une jam i varur
addicted ne dashni.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)